Роль Лівіалу в житті жінки в період настання климаксу

ЛивиалРоль Лівіалу в житті жінки в період настання климаксу

Кожна жінка після сорока відчуває наслідки менопаузи. Особливістю цього фізіологічного процесу є відчуття організму, коли він відчуває певний стрес. Пов'язано це з припиненням вироблення жіночого гормону, який підтримує не тільки статеву функцію, а й інші системи організму.

Особливості менопаузи

До п'ятдесяти років представниці слабкої статі починають відчувати наслідки перебудови всього організму. Клімакс є складним процесом, тому він не проходить безслідно. Рідко він не має симптомів або серйозних порушень. У такий період, як би не відчувала себе жінка, дуже важливо перебувати під наглядом у фахівця. Лікар, залежно від стану і симптомів, підбере лікувальну терапію.

За допомогою Лівіалу 2,5, Естріолу, Клімонорму, Клімадіону, Климену можна заповнити втрату жіночих гормонів, усунути багато симптомів клімаксу і не дозволити руйнуватися кістковій тканині, яка через гормональні збої стає нееластичною і крихкою. Клімактеричний синдром призводить до розвитку безлічі негативних ускладнень.

Тому ліки Лівіал 2,5 прекрасно справляється з неврологічними проблемами, підвищує лібідо, відновлює мікрофлору піхви. Але цій лікарський засіб необхідно приймати суворо під контролем фахівця, ні в якому разі не вживати самостійно, так як баланс гормонів – справа досить серйозна.Ливиал

Які симптоми характерні для менопаузи

Призначити препарати при клімаксі лікар може тільки у випадку, якщо ознаки такої недуги заважають нормального способу життя і не дозволяють відчувати себе повноцінно здоровою людиною. Залежно від тяжкості стану, фахівець може прийняти рішення про призначення гормональних засобів або обмежитися негормональною терапією.

Найбільш характерними симптомами менопаузи є:

  • Головні болі.
  • Поява надмірної пітливості, постійні припливи.
  • Розвиток високого тиску.
  • Нестабільність психоемоційного стану.
  • Збої менструального циклу.
  • Розлади сну.
  • Запаморочення, втрата свідомості.

Період менопаузи може тривати кілька років. Тому терапевтичний курс ділиться на два етапи:

  • Перший розрахований на усунення збоїв і порушень в організмі, відновлення гормонального балансу.
  • Другий – підтримує організм у постклімактеричний період.

Чим більш загострені і сильніше виявляються симптоми менопаузи, тим більш серйозне лікування необхідно жінці. Якщо клімакс має незначні прояви, лікар може призначати простий негормональний комплекс. При більш виражених ознаках менопаузи фахівець підбере терапевтичні препарати гормонального типу.

Джерело інформації: http://livial-tabs.info/ - « Ливиал: доступная цена и отличные отзывы о влиянии на женское здоровье при климаксе ».

загрузка...
« »
3 ноября 2015 Метки: ,

Вам будет интересно:

Еще в этой рубрике: